Hakkımızda

Sizlerin de desteği ile büyük özveriler sonucunda “2017 KKTC SARI SAYFALAR REHBERİ” ile siz değerli Kıbrıs halkının karşısındayız. Rehberimizin amacı; Kıbrıs’ın gelişmesine yardımcı olmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Hazırlamış olduğumuz “KKTC SARI SAYFALAR REHBERİ”ni işyerlerini tek tek ziyaret ederek, gerçekleştirdiğimiz on aylık titiz çalışma neticesinde şu an elinizde bulundurduğunuz rehberi sizlerin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Çağımızda, doğru bilgiye kolayca ulaşabilmenin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Çağımız bilgi çağıdır ve umuyoruz ki sizlere sunduğumuz bu hizmet günlük yaşantınızın vazgeçilemez bir parçası olmakla birlikte sizlere, çeşitli kuruluş ve kişilerin temas bilgilerine ulaşmanızda kolaylık sağlayacaktır.

Bizler “Turkuaz Ajans ve Çalışanları” olarak, sizlerden aldığımız güç doğrultusunda, çalışmalarımızın gelişmesi ve halkımızın refahı için yoğun emek ve gayret sarfetmekteyiz. Bu süreçte yeniliklerimize devam ediyoruz.

Siz değerli işletmecilerimiz ile aynı çatı altında çalışmaktan kıvanç ve onur duymaktayız. Çalışmalarımıza katkılarınızdan dolayı göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Saygılarımla

Şevket AKCA

Direktör